Murat Ahşap

Murat Ahşap Dekorasyon 20 yıla uzanan engin mobilya deneyimimizle Özellikle Trakya da sahip olduğumuz pazar payımızı katlayarak artırmayı sürdürmekteyiz.

Murat Ahşap Olarak Önceliğimiz kişiye özel tasarımlarla müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. Mutfak, Banyo, Ray dolap, Ankastre, Ahşap Çözümleri ve Profesyonel Mimari uygulamalar konusunda hizmet verdiğimiz bu alanda yüksek standartlarda çözümler üretmekteyiz.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde üretim alanında sürekli olarak yatırım yaparak, Uluslararası standartlarda üretim ve yönetim anlayışını benimseyerek kalite ve hizmet standartlarımızı her geçen gün daha yukarılara çıkarmaktayız.

Murat Ahşap Olarak yüksek kaliteli ürünleri sunuyor ve kendimizi sürekli olarak gelen farklı taleplere göre geliştiriyoruz.

Murat Ahşap Olarak, yenilikçi ve modern çizgimizle kullanıcılarımıza sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, Kendi pazarımızda öncü marka olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bizi Tercih Ederek Bugünlere Gelmemizde Emeği Geçen Tüm Müşterilerimize Sonsuz Teşekkürlerimizle...

Murat Ahşap Dekorasyon

Vizyonumuz

Hızla Gelişen Dünyada Sektörümüze Öncü Olmak. Müşterilerimizin Beklentilerinin Üstünde Mal ve Hizmet Üreterek Bünyemizdeki Nitelikli İş gücünü Arttırmak.


Misyonumuz

Ürünlerimizi Kaliteden Ödün Vermeden Çevreye ve İnsana Olan Saygımızı Ön Planda Tutarak , En Uygun Fiyata En Kısa Sürede Müşterilerimize Ulaştırmak ve %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamaktır.


Olmazsa Olmazlarımız

Dürüstlük
Saygı
Güven
Açıklık
Sosyal Sorumluluk
Ekip Çalışması
Kalite
Sürekli Gelişim